Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана осуществления государственного контроля по местонахождению субъектов хозяйствования в сфере автомобильного транспорта на I квартал 2015 года

Государственная инспекция Украины по безопасности на наземном транспорте
План, Приказ от 24.12.2014 № 704
Утратил силу

ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА НАЗЕМНОМУ ТРАНСПОРТІ

НАКАЗ

від 24 грудня 2014 року N 704

Про затвердження Плану здійснення державного контролю за місцезнаходженням суб'єктів господарювання у сфері автомобільного транспорту на I квартал 2015 року

Наказ скасовано
(згідно з наказом Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті
 від 5 січня 2015 року N 3)

Відповідно до статті 6 Закону України "Про автомобільний транспорт" та пункту 6 Порядку здійснення державного контролю на автомобільному транспорті, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2006 року N 1567, наказую:

1. Затвердити План здійснення державного контролю за місцезнаходженням суб'єктів господарювання у сфері автомобільного транспорту на I квартал 2015 року (далі - План перевірок), що додається.

2. Управлінню державного контролю та нагляду за безпекою на наземному транспорті (Свіщовському Б. Р.) забезпечити доведення Плану перевірок до територіальних органів Укртрансінспекції.

3. Сектору взаємодії з засобами масової інформації, зв'язків з громадськістю та звернень громадян (Даниловій І. М.) забезпечити публікацію Плану перевірок у засобах масової інформації.

4. Територіальним органам Укртрансінспекції забезпечити виконання Плану перевірок.

Опрос