Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О финансировании работ по текущему среднему ремонту

Государственное агентство автомобильных дорог Украины
Перечень, Приказ от 18.11.2014 № 352

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 листопада 2014 року N 352

Про фінансування робіт з поточного середнього ремонту

З метою запобігання виникненню аварійних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування, враховуючи звернення Служби автомобільних доріг у Рівненській області від 14.11.2014 N 10/1929, наказую:

1. У межах лімітів, доведених Службі автомобільних доріг у Рівненській області за бюджетною програмою 3111020 "Розвиток мережі ті утримання автомобільних доріг загального користування, в тому числі 200,000 тис. грн. на облаштування нерегульованих пішохідних переходів вітчизняними комплексними системами освітлення та позначення дорожніми знаками та розміткою", передбачити фінансування у сумі у сумі 3038,665 тис. грн. для виконання робіт з поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування згідно додатка за рахунок зменшення поточного дрібного ремонту та експлуатаційного утримання.

2. Департаменту фінансово-економічної роботи (Загорняк О. В.) та Департаменту розвитку доріг (Цепелєв С. Ю.), Управлінню експлуатаційного утримання доріг та безпеки руху (Федоренко О. В.) внести від повідні зміни до плану фінансування та виробничих планів.

3. Начальнику Служби автомобільних доріг у Рівненській області (Проник Ю. Д.) забезпечити своєчасне та якісне виконання ремонтних робіт.

Опрос