Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении состава Общественного совета при Государственной службе Украины по делам ветеранов войны и участников антитеррористической операции

Государственная служба Украины по делам ветеранов войны и участников антитеррористической операции
Приказ от 17.12.2014 № 26
Утратил силу

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

НАКАЗ

від 17 грудня 2014 року N 26

Про затвердження складу Громадської ради при Державній службі України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Із змінами і доповненнями, внесеними
наказами Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції
 від 30 березня 2015 року N 17
,
від 21 липня 2015 року N 57
,
від 16 червня 2016 року N 56

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції
від 16 грудня 2016 року N 136)

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. N 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики" (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 р. N 688) та протоколу установчих зборів з формування складу Громадської ради при Державній службі України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції від 16 грудня 2014 р. наказую:

1. Затвердити склад Громадської ради при Державній службі України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, що додається.

2. Сектору інформаційно-аналітичної роботи, взаємодії із засобами масової інформації та забезпечення доступу до публічної інформації (Камінський М. С.) розмістити на офіційному веб-сайті Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції інформацію про склад Громадської ради.

Опрос