Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об установлении сроков для устранения нарушений

Государственная служба геологии и недр Украины
Перечень, Приказ от 10.07.2014 № 221

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ГЕОЛОГІЇ ТА НАДР УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 липня 2014 року N 221

Про встановлення термінів для усунення порушень

Відповідно до пункту 22 Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.05.2011 N 615 (далі - Порядок), у зв'язку із наявністю підстав щодо зупинення дії спеціальних дозволів на користування надрами та враховуючи пропозиції Робочої групи Державної служби геології та надр України для попереднього розгляду питань продовження строку дії, переоформлення, внесення змін до спеціального дозволу на користування надрами, внесення змін до Угоди про умови користування надрами, зупинення, поновлення дії, анулювання спеціального дозволу на користування надрами (протокол від 08.07.2014 N 9-14), наказую:

1. Встановити терміни для усунення порушень законодавства про надра, згідно з переліком, наведеним у додатку до цього наказу.

2. Департаменту державного геологічного контролю (Гончаренко В. В.) вжити необхідних заходів щодо зупинення дії спеціальних дозволів на користування надрами, вказаних у пунктах цього наказу відповідно до Інструкції про організацію роботи Державної служби геології та надр України, пов'язаної із продовженням строку дії, переоформленням, внесенням змін до спеціального дозволу на користування надрами, внесенням змін до Угоди про умови користування надрами, видачею дубліката, зупиненням, поновленням дії, анулюванням спеціального дозволу на користування надрами, затвердженої наказом Державної служби геології та надр України від 25.07.2011 N 40.

Опрос