Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О государственной регистрации пестицидов и агрохимикатов

Министерство экологии и природных ресурсов Украины (2)
Приказ от 28.11.2014 № 382

МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 листопада 2014 року N 382

Про державну реєстрацію пестицидів і агрохімікатів

Відповідно до Закону України "Про пестициди і агрохімікати" та Порядку проведення державних випробувань, державної реєстрації та перереєстрації, видання переліків пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.96 N 295, ураховуючи протокольне рішення N 76 від 10.11.2014 р. засідання Науково-експертної ради з питань розроблення пропозицій та рекомендацій про можливість проведення державної реєстрації препаратів, наказую:

1. Затвердити перелік пестицидів і агрохімікатів, розглянутих на засіданні Науково-експертної ради з питань розроблення пропозицій та рекомендацій про можливість проведення державної реєстрації препаратів 10.11.2014 згідно з протоколом N 76 (далі - Перелік), та рекомендованих до реєстрації і внесення до Державного реєстру пестицидів і агрохімікатів, що додається*.

____________
* Не наводиться.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос