Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О состоянии информационного пространства Запорожской области

Государственный комитет телевидения и радиовещания
Решение от 25.11.2014 № 7/29
редакция действует с 28.11.2014

КОЛЕГІЯ ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 25 листопада 2014 року N 7/29

Про стан інформаційного простору Запорізької області

Рішення введено в дію
 наказом Державного комітету телебачення та радіомовлення України
 від 28 листопада 2014 року N 166

Заслухавши інформацію доповідачів, колегія відзначає, що інформаційний простір Запорізької області представляють електронні та друковані засоби масової інформації, видавництва і видавничі організації, підприємства поліграфії і книгорозповсюдження. У регіоні створено умови для вільного функціонування засобів масової інформації всіх форм власності.

Враховуючи важливість інформаційної складової в діяльності місцевої влади, реалізується комплексна Програма сприяння розвитку інформаційної галузі Запорізької області на 2011 - 2015 роки.

Телебачення і радіомовлення

У телерадіопросторі Запорізької області здійснюють діяльність 39 місцевих теле- та радіоорганізацій, з них телеорганізацій - 22, радіоорганізацій - 17. У цифровому стандарті транслюються програми 30 мовників (28 загальнонаціональних та 2 місцеві).

В області здійснено низку заходів щодо розвитку цифрового мовлення.

На сьогодні близько 90 % населення області отримали можливість цілодобово безкоштовно приймати у стандарті DVB-T2 32 телепрограми загальнонаціональних мовників.

Покриття Запорізької області сигналом цифрового телебачення мультиплексу МХ-5 здійснюється передавачами, розміщеними у містах Запоріжжя, Бердянськ, Мелітополь, Оріхів, сел. Камиш-Зоря.

Водночас на певній території області є проблеми з технічним покриттям багатоканальної телемережі. Зокрема, не охоплені покриттям цифрового ефірного телесигналу міста Токмак та Приморськ, Великобілозерський, Кам'янсько-Дніпровський (за виключенням кабельних мереж м. Енергодар) та частково Новомиколаївський райони.

Опрос