Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О состоянии исполнения Госкомтелерадио актов и поручений Президента Украины и Кабинета Министров Украины по вопросам реализации государственной кадровой политики

Государственный комитет телевидения и радиовещания
Решение от 25.11.2014 № 7/30
редакция действует с 27.11.2014

КОЛЕГІЯ ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 25 листопада 2014 року N 7/30

Про стан виконання Держкомтелерадіо актів і доручень Президента України та Кабінету Міністрів України з питань реалізації державної кадрової політики

Рішення введено в дію
 наказом Державного комітету телебачення і радіомовлення України
 від 27 листопада 2014 року N 164

Заслухавши інформацію Кравченка Д. В., заступника Голови Держкомтелерадіо, колегія зазначає, що завдання, визначені актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України з питань реалізації державної кадрової політики, Державним комітетом телебачення і радіомовлення України в цілому виконуються та вживаються відповідні заходи щодо удосконалення цієї роботи.

Заходи Держкомтелерадіо з питань кадрової роботи спрямовуються на забезпечення якісного планування, добору та професійного розвитку персоналу, посилення дієвості кадрового резерву та інших ключових питань кадрового забезпечення державної служби.

Відділом кадрової роботи та державної служби Держкомтелерадіо в установлені терміни надаються звітні, інформаційні та статистичні матеріали до Національного агентства з питань державної служби України та інших центральних органів виконавчої влади.

Опрос