Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации регистрации аппаратуры спутниковых радионавигационных систем

Государственное агентство земельных ресурсов Украины (2)
Приказ от 20.11.2014 № 379
Утратил силу

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 20 листопада 2014 року N 379

Про організацію реєстрації апаратури супутникових радіонавігаційних систем

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру
 від 16 травня 2016 року N 122)

Відповідно до пункту 6 Порядку використання апаратури супутникових радіонавігаційних систем під час проведення топографо-геодезичних, картографічних, аерофотознімальних, проектних, дослідницьких робіт і вишукувань та кадастрових зйомок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 1998 р. N 1075, та пункту 4 підпункту 344 Положення про Державне агентство земельних ресурсів України, затвердженого Указом Президента України від 08 квітня 2011 р. N 445, з метою реєстрації та обліку апаратури супутникових радіонавігаційних систем наказую:

1. Встановити, що реєстрація апаратури супутникових радіонавігаційних систем геодезичного коду 9015 за товарною номенклатурою зовнішньоекономічної діяльності, що застосовується під час проведення топографо-геодезичних, картографічних, аерофотознімальних, проектних, дослідницьких робіт і вишукувань та кадастрових зйомок, крім апаратури зазначеного типу Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, здійснюється Департаментом топографо-геодезичної і картографічної діяльності Держземагентства України.

2. Затвердити форму журналу реєстрації апаратури супутникових радіонавігаційних систем геодезичного коду 9015 за товарною номенклатурою зовнішньоекономічної діяльності, що застосовується під час проведення топографо-геодезичних, картографічних, аерофотознімальних, проектних, дослідницьких робіт і вишукувань та кадастрових зйомок, крім апаратури зазначеного типу Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, що додається.

Опрос