Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об исключении воздушных судов из Государственного реестра ГВС Украины

Государственная авиационная служба Украины
Перечень, Приказ от 20.11.2014 № 733

ДЕРЖАВНА АВІАЦІЙНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 20 листопада 2014 року N 733

Про виключення повітряних суден з Державного реєстру ЦПС України

Відповідно до Положення про Державну авіаційну службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 2014 р. N 520, та з метою подальшого забезпечення ведення Державного реєстру цивільних повітряних суден України, згідно з вимогами Авіаційних правил України, Частина 47 "Правила реєстрації цивільних повітряних суден в Україні", затверджених наказом Мінінфраструктури України від 25 жовтня 2012 року N 636, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 16 листопада 2012 року за N 1926/22238, наказую:

1. Директору департаменту льотної придатності (Більчук О. В.):

1.1. Виключити з Державного реєстру цивільних повітряних суден України повітряні судна, на які протягом двадцяти чотирьох місяців не видавались сертифікати льотної придатності, згідно з додатком.

1.2. Повідомити власників (експлуатантів) повітряних суден, що виключені з Державного реєстру цивільних повітряних суден України згідно з додатком до цього наказу, про необхідність усунення з зовнішніх поверхонь повітряних суден державних і реєстраційних знаків України та повернення реєстраційних посвідчень, що втратили чинність, до Державіаслужби.

2. Державним інспекторам департаменту льотної придатності та департаменту стандартів безпеки польотів при виконанні інспектування експлуатантів перевіряти усунення з зовнішніх поверхонь повітряних суден, що вказані в додатку до цього наказу, державних і реєстраційних знаків України.

Опрос