Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выполнении работ по текущему среднему ремонту

Государственное агентство автомобильных дорог Украины
Перечень, Приказ от 13.11.2014 № 347

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 13 листопада 2014 року N 347

Про виконання робіт з поточного середнього ремонту

З метою фінансування робіт з поточного середнього ремонту на автомобільних дорогах загального користування, враховуючи звернення Служби автомобільних доріг в Одеській області від 13.11.2014 N 02-24-70/07, наказую:

1. За рахунок нерозподілених видатків бюджетної програми 3111020 "Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування, в тому числі 200,000 тис. грн. на облаштування нерегульованих пішохідних переходів вітчизняними комплексними системами освітлення та позначення дорожніми знаками та розміткою" Службі автомобільних доріг в Одеській області на 2014 рік передбачити фінансування у сумі 60434,1364 тис. грн. для поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування згідно додатка.

2. Департаменту фінансово-економічної роботи (Загорняк О. В.) та Департаменту розвитку доріг (Цепелєв С. Ю.), Управлінню експлуатаційного утримання доріг та безпеки руху (Федоренко О. В.) внести відповідні зміни до плану фінансування та виробничих планів.

3. Начальнику Служби автомобільних доріг в Одеській області (Батурін В. М.) забезпечити своєчасне та якісне виконання ремонтних робіт.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос