Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О финансировании работ по текущему среднему ремонту

Государственное агентство автомобильных дорог Украины
Перечень, Приказ от 29.09.2014 № 293

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 вересня 2014 року N 293

Про фінансування робіт з поточного середнього ремонту

Відповідно до звернення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області від 03.07.2014 N 07-22/703 та доповідної записки Управління експлуатаційного утримання доріг та безпеки руху від 09.09.2014 N 7.1-8-594 наказую:

1. У межах лімітів, доведених Службі автомобільних доріг у Тернопільській області за бюджетною програмою 3111020 "Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування, в тому числі 200,000 тис. грн. на облаштування нерегульованих пішохідних переходів вітчизняними комплексними системами освітлення та позначення дорожніми знаками та розміткою", передбачити фінансування у сумі 278,0 тис. грн. для виконання робіт з поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування згідно додатка за рахунок зменшення поточного дрібного ремонту та експлуатаційного утримання.

2. Департаменту фінансово-економічної роботи (Загорняк О. В.) та Департаменту розвитку доріг (Цепелєв С. Ю.), Управлінню експлуатаційного утримання доріг та безпеки руху (Федоренко О. В.) внести відповідні зміни до плану фінансування та виробничих планів.

3. Начальнику Служби автомобільних доріг у Тернопільській області (Б. І. Юлик) забезпечити своєчасне та якісне виконання ремонтних робіт.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос