Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выполнении работ по текущему среднему ремонту

Государственное агентство автомобильных дорог Украины
Перечень, Приказ от 20.10.2014 № 315

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 20 жовтня 2014 року N 315

Про виконання робіт з поточного середнього ремонту

З метою фінансування робіт з поточного середнього ремонту на автомобільних дорогах загального користування, враховуючи звернення Служби автомобільних доріг у Рівненській області від 11.09.2014 N 10/1476, наказую:

1. За рахунок зменшення фінансування дрібного поточного ремонту та експлуатаційного утримання за бюджетною програмою 3111020 "Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування, в тому числі 200,000 тис. грн. на облаштування нерегульованих пішохідних переходів вітчизняними комплексними системами освітлення та позначення дорожніми знаками та розміткою" Службі автомобільних доріг у Рівненській області на 2014 рік передбачити фінансування у сумі 221,32964 тис. грн. для фінансування робіт з поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування згідно додатка за рахунок зменшення поточного дрібного ремонту та експлуатаційного утримання

2. Департаменту фінансово-економічної роботи (Загорняк О. В.) та Департаменту розвитку доріг (Цепелєв С. Ю.), Управлінню експлуатаційного утримання доріг та безпеки руху (Федоренко О. В.) внести відповідні зміни до плану фінансування та виробничих планів.

3. Начальнику Служби автомобільних доріг у Рівненській області (Проник Ю. Д.) забезпечити своєчасне та якісне виконання ремонтних робіт.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос