Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Номенклатуры продукции рыболовства и аквакультуры

Государственная служба статистики Украины
Номенклатура, Приказ от 13.11.2014 № 337
редакция действует с 08.12.2015

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 13 листопада 2014 року N 337

Про затвердження Номенклатури продукції рибальства й аквакультури

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Державної служби статистики України
 від 8 грудня 2015 року N 349

Відповідно до статті 12 Закону України "Про державну статистику", з метою подальшого вдосконалення методології та запровадження міжнародних стандартів у сфері статистики сільського господарства наказую:

1. Затвердити Номенклатуру продукції рибальства й аквакультури (далі - Номенклатура), що додається, та ввести її в дію з 01 січня 2015 року.

2. Департаменту статистики сільського господарства та навколишнього середовища (Прокопенко О. М.) здійснювати методологічне й організаційне керівництво щодо впровадження та застосування у статистичній діяльності Номенклатури, затвердженої цим наказом.

3. Департаменту поширення інформації та комунікацій (Вишневська О. А.) забезпечити оприлюднення Номенклатури, затвердженої цим наказом, на офіційному веб-сайті Держстату.

4. Керівникам самостійних структурних підрозділів Держстату, начальникам Головного управління регіональної статистики, головних управлінь статистики в областях, м. Києві використовувати Номенклатуру, затверджену цим наказом, під час збирання, оброблення та поширення статистичної інформації.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Опрос