Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обеспечении безопасности дорожного движения в системе ГСЧС Украины на 2015 год

Государственная служба Украины по чрезвычайным ситуациям
Приказ от 12.11.2014 № 631

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

НАКАЗ

від 12 листопада 2014 року N 631

(з основної діяльності)

м. Київ

Про забезпечення безпеки дорожнього руху в системі ДСНС України на 2015 рік

Відповідно до вимог статті 11 Закону України від 30 червня 1993 р. N 3353-XII "Про дорожній рух", постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 1994 р. N 227 "Про затвердження Положення про службу безпеки дорожнього руху міністерств, інших центральних органів державної виконавчої влади, підприємств, їх об'єднань, установ і організацій", з метою забезпечення безпеки дорожнього руху в системі ДСНС України наказую:

1. Затвердити Комплексний план заходів щодо забезпечення безаварійної експлуатації дорожніх транспортних засобів, попередження випадків загибелі та дорожньо-транспортного травматизму в системі ДСНС України на 2015 рік (далі - план), що додається.

2. Керівникам ГУ (У) ДСНС України в областях, м. Києві, спеціальних регіональних центрів швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, навчальних та науково-дослідних закладів, підприємств, установ та організацій ДСНС України затвердити відповідні регіональні плани.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос