Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об изменении места расположения регионального отделения Фонда государственного имущества Украины по Луганской области

Фонд государственного имущества
Приказ от 04.11.2014 № 2554

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 4 листопада 2014 року N 2554

Про зміну місця розташування регіонального відділення Фонду державного майна України по Луганській області

На виконання доручення Прем'єр-міністра України N 39366/1/1-14 від 27.10.2014 щодо відновлення роботи у м. Сєвєродонецьку територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади у Луганській області, з метою запобігання загрозі життю і здоров'ю працівників регіонального відділення Фонду державного майна України по Луганській області з місцезнаходженням в зоні АТО, захисту їх законних прав та інтересів (Конституційних прав на життя) та забезпечення виконання функцій, визначених Положенням про регіональне відділення Фонду державного майна України по Луганській області, затвердженим наказом Фонду державного майна України від 02 жовтня 2012 року N 3607 (із змінами), наказую:

1. Розташувати регіональне відділення Фонду державного майна України по Луганській області за адресою: 93400, м. Сєвєродонецьк, вул. Леніна, 32-а.

2. З метою забезпечення безперервного виконання функцій регіонального відділення Фонду державного майна України по Луганській області начальнику Адміністративно-господарського управління сприяти забезпеченню регіонального відділення необхідними меблями.

Опрос