Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании постоянной комиссии по обследованию и категорированию объектов информационной деятельности аппарата Минэнергоугля

Министерство энергетики и угольной промышленности Украины
Приказ от 23.10.2014 № 737

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 жовтня 2014 року N 737

Про створення постійної комісії з обстеження та категоріювання об'єктів інформаційної діяльності апарату Міненерговугілля

Відповідно до п. 4.2 Державного стандарту України ДСТУ 3396.1-96 "Захист інформації. Технічний захист інформації. Порядок проведення робіт", п. 6.2 нормативного документа системи технічного захисту інформації НД ТЗІ 1.6-004-2013 "Захист інформації на об'єктах інформаційної діяльності. Положення про категоріювання об'єктів" та п. 6.2 НД ТЗІ 1.6-005-2013 "Захист інформації на об'єктах інформаційної діяльності. Положення про категоріювання об'єктів, де циркулює інформація з обмеженим доступом, що не становить державної таємниці", з метою вивчення та визначення об'єктів інформаційної діяльності, де використовується інформація з обмеженим доступом, апарату Міністерства енергетики та вугільної промисловості України наказую:

1. Утворити постійну комісію з обстеження та категоріювання об'єктів інформаційної діяльності, де використовується інформація з обмеженим доступом, апарату Міністерства енергетики та вугільної промисловості України у складі, що додається.

2. Комісії (Міщенко Д. А.) у десятиденний термін до початку виконання робіт з атестації об'єктів інформаційної діяльності організаціями, що мають ліцензії Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України на провадження діяльності з технічного захисту інформації, складати у відповідній формі акти обстеження та категоріювання, які подавати на затвердження керівництву Міненерговугілля.

Опрос