Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Методических рекомендациях по подготовке территориальными органами Госземагентства к продаже на земельных торгах прав на земельные участки сельскохозяйственного назначения государственной собственности за счет средств исполнителей земельных торгов

Государственное агентство земельных ресурсов Украины (2)
Методические рекомендации, Приказ от 22.10.2014 № 343
Утратил силу

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 жовтня 2014 року N 343

Про Методичні рекомендації щодо підготовки територіальними органами Держземагентства до продажу на земельних торгах прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності за рахунок коштів виконавців земельних торгів

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Державного агентства земельних ресурсів України
 від 25 грудня 2014 року N 436

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру
 від 23 червня 2016 року N 178)

Відповідно до Положення про Державне агентство земельних ресурсів України, затвердженого Указом Президента України від 08 квітня 2011 року N 445, з метою забезпечення ефективної діяльності Держземагентства України та його територіальних органів, активізації проведення земельних торгів з продажу прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності та належного виконання доручення Віце-прем'єр-міністра України - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Гройсмана В. Б. від 08.10.2014 N 37732/0/1-14 наказую:

1. Головним управлінням Держземагентства в областях, місті Києві рекомендувати для використання в роботі методичні рекомендації щодо підготовки територіальними органами Держземагентства до продажу на земельних торгах прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності за рахунок коштів виконавців земельних торгів, що додаються.

2. Управлінню ринку та оцінки земель надавати головним управлінням Держземагентства в областях, місті Києві методичну допомогу щодо реалізації ними повноважень з продажу прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на земельних торгах.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Перший заступник Голови
Державної служби України з
питань геодезії, картографії та
кадастру, голова комісії з
реорганізації Державного агентства
земельних ресурсів України

А. М. Кадомський

Опрос