Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обеспечении повышенной готовности к реагированию на чрезвычайные ситуации в период проведения внеочередных выборов народных депутатов Украины

Государственная служба Украины по чрезвычайным ситуациям
Приказ от 11.10.2014 № 577

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

НАКАЗ

від 11 жовтня 2014 року N 577

(з основної діяльності)

м. Київ

Про забезпечення підвищеної готовності до реагування на надзвичайні ситуації у період проведення позачергових виборів народних депутатів України

З метою підвищення готовності структурних підрозділів апарату Державної служби України з надзвичайних ситуацій, органів і підрозділів ДСНС України до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій та організації заходів щодо забезпечення пожежної і техногенної безпеки на об'єктах, задіяних до позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року, з урахуванням доручення Прем'єр-міністра України від 03.10.2014 N 37136/0/1-14 наказую:

1. Керівникам самостійних структурних підрозділів апарату ДСНС України, головних управлінь (управлінь) ДСНС України в областях та місті Київ, підрозділів центрального підпорядкування ДСНС України, навчальних та науково-дослідних установ, підприємств, організацій системи ДСНС України на період з 25 по 26 жовтня 2014 року:

1.1. Призначити в органах управління та підрозділах відповідальних посадових осіб з числа керівного складу для вирішення невідкладних завдань у сфері відповідальності ДСНС України.

1.2. Вжити заходів щодо недопущення під час підготовки та проведення виборів випадків адміністративного тиску на підпорядкований особовий склад і працівників, незаконного втручання у виборчий процес, використання посадовими особами службового становища, службових приміщень, транспорту, засобів зв'язку для підтримки окремих політичних сил чи кандидатів у народні депутати України.

1.3. Спланувати та вжити додаткових заходів щодо забезпечення належного рівня дисципліни серед особового складу та працівників, які перебуватимуть на службі у підпорядкованих органах управління і підрозділах.

Опрос