Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Информация относительно основных аспектов решения проблемных вопросов на рынках небанковских финансовых услуг по состоянию на 30.09.2014

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сфере рынков финансовых услуг
Письмо от 15.10.2014

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ

Інформація щодо основних аспектів вирішення проблемних питань на ринках небанківських фінансових послуг станом на 30.09.2014

1. 02.09.2014 набрало чинності розпорядження Нацкомфінпослуг від 17.07.2014 N 2167 "Про затвердження Змін до Порядку погодження Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, членів ради недержавного пенсійного фонду", зареєстроване в Міністерстві юстиції України 11.08.2014 за N 943/25720.

Регуляторний акт розроблено з метою врегулювання питання процедури подання документів щодо погодження членів ради фонду Нацкомфінпослуг та набуття членами ради недержавного пенсійного фонду своїх повноважень, а також питання щодо повідомлення уповноваженою особою засновника (засновників) Нацкомфінпослуг про зміни у складі ради недержавного пенсійного фонду, та подання відповідних документів.

Очікуваними результатами від реалізації розпорядження є удосконалення законодавства з питань регулювання діяльності недержавних пенсійних фондів; усунення колізій між нормами регуляторного акта Нацкомфінпослуг; підвищення ефективності та прозорості діяльності органів управління недержавних пенсійних фондів, а саме ради фонду.

2. 04.09.2014 на засіданні Комісії Нацкомфінпослуг схвалено проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення наглядових і регулятивних повноважень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг".

Законопроект розроблено з метою наділення Нацкомфінпослуг повноваженнями, необхідними для більш ефективного впливу на процеси, які можуть загрожувати стабільності фінансового ринку, а також удосконалення функціонування тимчасових адміністрацій на ринках небанківських фінансових послуг.

Прийняття регуляторного акта дозволить удосконалити державне регулювання та нагляд за наданням фінансових послуг на небанківських фінансових ринках.

Опрос