Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О законопроекте N 5080 от 15.09.2014 "О реформировании общеобязательного государственного социального страхования и легализации фонда оплаты труда"

Фонд социального страхования по временной утрате трудоспособности
Постановление, Обращение от 26.09.2014 № 15

НАГЛЯДОВА РАДА ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ

ПОСТАНОВА

від 26 вересня 2014 року N 15

Про законопроект N 5080 від 15.09.2014 "Про реформування загальнообов'язкового державного соціального страхування та легалізацію фонду оплати праці"

Наглядова рада Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності постановляє:

1. Підтримати висновок Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці про рекомендацію Верховній Раді України відхилити проект Закону України "Про реформування загальнообов'язкового державного соціального страхування та легалізацію фонду оплати праці" (реєстр. N 5080), поданий Кабінетом Міністрів України (додається, додаток 1) як такий, що передбачає ряд норм, які погіршують рівень соціального захисту застрахованих осіб і членів їхніх сімей, а також який передбачає ліквідацію основоположного принципу самоврядування та контролю за діяльністю фондів соціального страхування з боку застрахованих осіб та роботодавців, тобто саме тих, хто сплачує страхові внески.

2. Підтримати Звернення Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об'єднань профспілок на національному рівні та Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні до органів влади (додається, додаток 2) щодо альтернативних підходів до модернізації системи загальнодержавного соціального страхування з метою забезпечення і надалі її стабільності та ефективності роботи.

 

Голова

А. В. Кубраченко

 

До N 5080,
поданого Кабінетом Міністрів України

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Опрос