Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе Разин Екатерине Васильевне в согласовании приобретения существенного участия в ПОЛНОМ ОБЩЕСТВЕ "ЛОМБАРД "ОНІКС" ЛАВІНЮКОВА Т. В. І КОМПАНІЯ"

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сфере рынков финансовых услуг
Распоряжение от 23.09.2014 № 2762

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.09.2014 р. N 2762

Про відмову Разін Катерині Василівні у погодженні набуття істотної участі у ПОВНОМУ ТОВАРИСТВІ "ЛОМБАРД "ОНІКС" ЛАВІНЮКОВА Т. В. І КОМПАНІЯ"

За результатами розгляду заяви Разін Катерини Василівни (далі - заявник) про отримання погодження набуття (збільшення) істотної участі у ПОВНОМУ ТОВАРИСТВІ "ЛОМБАРД "ОНІКС" ЛАВІНЮКОВА Т. В. І КОМПАНІЯ" від 21.08.2014 (вх. від 27.08.2014 N 4481/ІУ) (далі - заява), відповідно до пункту 1 частини шостої статті 9 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг", підпункту 31 пункту 4 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 N 1070, пунктів 3.2, 3.3, 3.7 та абзацу другого пункту 3.8 розділу III Порядку погодження набуття або збільшення істотної участі у фінансовій установі, затвердженого розпорядженням Нацкомфінпослуг від 04.12.2012 N 2531, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 26.12.2012 за N 2190/22502 (далі - Порядок), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, постановила:

1. Відмовити Разін Катерині Василівні у погодженні набуття істотної участі у ПОВНОМУ ТОВАРИСТВІ "ЛОМБАРД "ОНІКС" ЛАВІНЮКОВА Т. В. І КОМПАНІЯ" (місцезнаходження: 28000, Кіровоградська область, місто Олександрія, вулиця Червоного Козацтва, будинок 43; код за ЄДРПОУ 30118899) (далі - Товариство) шляхом прямого володіння в статутному (складеному) капіталі фінансової установи 20 % статутного капіталу фінансової установи у зв'язку з тим, що подано неповний пакет документів, подані документи мають недостовірну інформацію та не відповідають вимогам Порядку, а саме:

1.1 не подано довідки про джерела коштів, за рахунок яких заявник може у майбутньому надавати в разі потреби додаткову фінансову підтримку фінансовій установі, що є порушенням вимог абзацу третього підпункту 4 пункту 2.4 розділу II Порядку;

1.2 заява містить інформацію щодо повного найменування фінансової установи (ПОВНЕ ТОВАРИСТВО "ЛОМБАРД ОНІКС" ЛАВІНЮКОВА Т. В. І КОМПАНІЯ"), яка не відповідає інформації, зазначеній в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (ПОВНЕ ТОВАРИСТВО "ЛОМБАРД "ОНІКС" ЛАВІНЮКОВА Т. В. І КОМПАНІЯ"), що не відповідає вимогам абзацу четвертого пункту 2.6 розділу II Порядку;

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос