Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О временной комиссии по вопросам погашения задолженности по заработной плате (денежному обеспечению), пенсиям, стипендиям и другим социальным выплатам

Министерство аграрной политики и продовольствия Украины
Положение, Приказ от 26.09.2014 № 373
редакция действует с 02.10.2017

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 26 вересня 2014 року N 373

Про тимчасову комісію з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
наказами Міністерства аграрної політики та продовольства України
 від 7 квітня 2015 року N 140
,
від 2 жовтня 2017 року N 532

Керуючись пунктом 8 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого Указом Президента України від 23 квітня 2011 року N 500, з метою здійснення контролю за погашенням заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат керівниками державних підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління міністерства, наказую:

1. Утворити тимчасову комісію з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат у складі згідно з додатком.

2. Затвердити Положення про тимчасову комісію з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, що додається.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 29 березня 2012 року N 152 "Про затвердження Положення та складу Комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат" (зі змінами).

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Сеня О. В.

Опрос