Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О регистрации Общественной организации "Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об'єктів архітектури" в качестве саморегулируемой организации в сфере архитектурной деятельности и внесении сведений о ней в соответствующий государственный реестр

Министерство регионального развития; строительства и жилищно-коммунального хозяйства Украины (2)
Приказ от 06.08.2014 № 218

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 серпня 2014 року N 218

Про реєстрацію Громадської організації "Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об'єктів архітектури" як саморегулівної організації у сфері архітектурної діяльності і внесення відомостей про неї до відповідного державного реєстру

Відповідно до Закону України "Про архітектурну діяльність", Положення про Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 квітня 2014 р. N 197, наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13 травня 2014 р. N 137 "Про затвердження Порядку реєстрації саморегулівних організацій у сфері архітектурної діяльності", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29 травня 2014 р. за N 573/25350, а також з урахуванням протоколу засідання Робочої групи з розгляду та перевірки документів, поданих неприбутковими добровільними об'єднаннями фізичних та юридичних осіб за відповідним напрямом підприємницької чи професійної діяльності для їх реєстрації як саморегулівних організацій у сфері архітектурної діяльності від 06.08.2014, наказую:

1. Зареєструвати Громадську організацію "Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об'єктів архітектури" як саморегулівну організацію у сфері архітектурної діяльності за напрямом професійної діяльності інженерів технічного нагляду (далі - саморегулівна організація).

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос