Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении состава Общественного совета при Государственном агентстве по инвестициям и управлению национальными проектами Украины

Государственное агентство по инвестициям и управлению национальными проектами Украины
Приказ от 06.08.2014 № 120/0/7-14

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ІНВЕСТИЦІЙ ТА УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНИМИ ПРОЕКТАМИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 серпня 2014 року N 120/0/7-14

Про затвердження складу Громадської ради при Державному агентстві з інвестицій та управління національними проектами України

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року N 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики" та на підставі протоколу установчих зборів із формування нового складу Громадської ради при Державному агентстві з інвестицій та управління національними проектами України від 06 серпня 2014 року наказую:

1. Затвердити склад Громадської ради при Державному агентстві з інвестицій та управління національними проектами України (далі - Громадська рада), що додається.

2. Департаменту інвестиційної політики та регіонального розвитку здійснювати організаційне забезпечення діяльності Громадської ради.

3. Відділу взаємодії зі ЗМІ та зв'язків з громадськістю оприлюднити цей наказ на офіційному веб-сайті Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України.

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України від 06 серпня 2012 року N 159-07 "Про затвердження складу Громадської ради при Державному агентстві з інвестицій та управління національними проектами України".

Опрос