Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О включении в перечень объектов государственной собственности группы Е, подлежащих приватизации

Фонд государственного имущества
Перечень, Приказ от 11.09.2014 № 2279

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 вересня 2014 року N 2279

Про включення до переліку об'єктів державної власності групи Е, які підлягають приватизації

Відповідно до Державної програми приватизації на 2012 - 2014 роки, затвердженої Законом України "Про Державну програму приватизації" від 13 січня 2012 року N 4335-VI, та Порядку здійснення підготовки до приватизації та продажу акцій (часток), що належать державі у статутних капіталах господарських товариств, інших господарських організацій і підприємств, заснованих на базі об'єднання майна різних форм власності та розташованих на території України або за її межами, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 22 травня 2012 року N 723, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12 червня 2012 року за N 937/21249, наказую:

1. Включити до переліку об'єктів державної власності групи Е, які підлягають приватизації за участю регіональних відділень Фонду державного майна України, об'єкт приватизації згідно з додатком до цього наказу.

2. Регіональному відділенню Фонду державного майна України по Хмельницькій області здійснити приватизацію зазначеного об'єкта державної власності групи Е згідно з чинним законодавством України про приватизацію.

3. Відповідальність за виконання цього наказу покласти на начальника Регіонального відділення Фонду державного майна України по Хмельницькій області.

Опрос