Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно операций по техническому обслуживанию колесных транспортных средств

Министерство инфраструктуры Украины
Письмо от 03.03.2014 № 2296/25/10-14

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 03.03.2014 р. N 2296/25/10-14

Міністерство інфраструктури України розглянуло звернення стосовно операцій з технічного обслуговування (далі - ТО) колісних транспортних засобів (далі - КТЗ) та повідомляє таке.

Відповідно до статті 36 Закону України "Про дорожній рух" власники транспортних засобів або особи, які їх експлуатують, зобов'язані забезпечувати своєчасне і в повному обсязі проведення робіт по їх ТО і ремонту згідно з нормативами, встановленими виробниками відповідних транспортних засобів.

Суб'єктам господарювання рекомендуємо звертатися до виробника або офіційного імпортера КТЗ за відповідним інформаційним забезпеченням від виробника щодо визначення конкретного переліку операцій з ТО. Таке забезпечення виробник (імпортер) зобов'язаний продати відповідно до Технічного регламенту з ТО і ремонту КТЗ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.07.2013 р. N 643. Регламент набирає чинності з 16.03.2014 р.

До такого інформаційного забезпечення від виробника належить експлуатаційна конструкторська документація, зокрема інструкція (настанова) з експлуатації КТЗ.

Окрім операцій, визначених виробником для проведення ТО задля безпечної експлуатації КТЗ, державою визначені інші операції з ТО, що відображені в таких нормативно-правових актах:

Опрос