Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании Комиссии ГСЧС Украины по определению перечня должностей в органах и подразделениях гражданской защиты, робота на которых требует допуска к выполнению особых работ

Государственная служба Украины по чрезвычайным ситуациям
Приказ от 28.07.2014 № 425

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

НАКАЗ

від 28 липня 2014 року N 425

(з основної діяльності)

м. Київ

Про утворення Комісії ДСНС України з визначення переліку посад в органах і підрозділах цивільного захисту, робота на яких потребує допуску до виконання особливих робіт

Відповідно до Порядку проведення спеціальної перевірки для надання фізичним особам допуску до виконання особливих робіт на ядерних установках з ядерними матеріалами, радіоактивними відходами, іншими джерелами іонізуючого випромінювання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1997 р. N 1471, та з метою організації їх координації здійснення заходів у сфері радіаційного і хімічного захисту, координації та контролю здійснення заходів щодо захисту населення і територій у разі виникнення радіаційних аварій наказую:

1. Утворити Комісію ДСНС України з визначення переліку посад в органах і підрозділах цивільного захисту, робота яких потребує допуску до виконання особливих робіт (далі - Комісія), та затвердити її склад, що додається*.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос