Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений в План деятельности по подготовке регуляторных актов Национального совета на 2014 год

Национальный совет по вопросам телевидения и радиовещания
Решение от 11.09.2014 № 868

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 11 вересня 2014 року N 868

Про внесення змін та доповнень до Плану діяльності з підготовки регуляторних актів Національної ради на 2014 рік

Розглянувши пропозиції громадськості, представників індустрії щодо необхідності внесення змін і прийняття нових регуляторних актів Національної ради, керуючись частиною четвертою статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", частиною другою статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Внести зміни до Плану діяльності з підготовки регуляторних актів Національної ради на 2014 рік в частині строку прийняття змін до Положення про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги з III на IV квартал 2014.

2. Доповнити План діяльності з підготовки регуляторних актів Національної ради на 2014 рік (додається).

3. Управлінню інформаційного забезпечення оприлюднити це рішення на офіційному веб-сайті Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

4. Виконання цього рішення покласти на управління інформаційного забезпечення, управління науково-технічного і частотного розвитку, управління ліцензування телерадіомовлення, контрольно-аналітичне управління, управління правового забезпечення Національної ради.

Опрос