Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Каков порядок представления СПФМ исправленной информации в случае уведомления Госфинмониторинга Украины об изменениях в информации, ставшей основанием для постановки СПФМ на учет?

Государственная служба финансового мониторинга Украины
Разъяснение от 14.08.2014

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ УКРАЇНИ

Який порядок подання СПФМ виправленої інформації у випадку повідомлення Держфінмоніторингу України про зміни в інформації, яка стала підставою для взяття СПФМ на облік?

Відповідно до пункту 10 Порядку взяття на облік суб'єктів первинного фінансового моніторингу, реєстрації ними фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, і подання Державній службі фінансового моніторингу інформації про зазначені та інші фінансові операції, що можуть бути пов'язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванням тероризму, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.08.2010 N 747 (далі - Порядок) у разі зміни інформації, яка стала підставою для взяття суб'єкта первинного фінансового моніторингу на облік, суб'єкт первинного фінансового моніторингу протягом трьох робочих днів з дати настання таких змін подає Держфінмоніторингу України відповідну інформацію. Така інформація може подаватися на паперових носіях або в електронному вигляді.

Опрос