Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана проведения проверок телерадиоорганизаций и провайдеров программной услуги Украины на четвертый квартал 2014 года

Национальный совет по вопросам телевидения и радиовещания
Решение от 04.09.2014 № 833

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 4 вересня 2014 року N 833

Про затвердження Плану проведення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги України на четвертий квартал 2014 року

Відповідно до ст. 13 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", керуючись п. 2.2 Інструкції про порядок здійснення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги, Національна рада вирішила:

1. Затвердити План проведення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги України на четвертий квартал 2014 року (План додається).

2. Начальнику управління координації та організації роботи представників та секретаріатів представників С. Савельєву довести це рішення до представників Національної ради в областях та м. Києві.

3. Начальнику відділу аналізу телерадіопростору та соціологічних досліджень контрольно-аналітичного управління Р. Кіфлюку, керуючись Планом, підготувати посвідчення на право проведення перевірок.

4. Начальнику управління інформаційного забезпечення О. Ракіній оприлюднити це рішення на сайті Національної ради.

Опрос