Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении мер по управлению объектами государственной собственности

Фонд государственного имущества
Приказ от 02.09.2014 № 2223

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 вересня 2014 року N 2223

Про затвердження заходів щодо управління об'єктами державної власності

Відповідно до Законів України "Про Фонд державного майна України" та "Про управління об'єктами державної власності" з метою забезпечення виконання завдань, визначених Планом роботи Фонду державного майна на 2014 рік, а також 2015 - 2016 роки, в частині управління та розпорядження об'єктами державної власності, які не увійшли до статутних капіталів господарських товариств у процесі приватизації, активізації роботи з прийняття і реалізації управлінських рішень стосовно такого майна наказую:

1. Затвердити Заходи щодо удосконалення роботи, пов'язаної з управлінням об'єктами державної власності, які не увійшли до статутних капіталів господарських товариств у процесі приватизації (додаються).

2. Управлінню з питань розпорядження об'єктами державної власності, регіональним відділенням Фонду, в межах компетенції, забезпечити виконання Заходів щодо удосконалення роботи, пов'язаної з управлінням об'єктами державної власності, які не увійшли до статутних капіталів господарських товариств у процесі приватизації (далі - Заходи).

3. Регіональним відділенням Фонду щоквартально до 15 числа місяця, наступного за звітним кварталом, надавати інформацію про стан виконання Заходів до Управління з питань розпорядження об'єктами державної власності в паперовому та електронному вигляді (електронна адреса: efimenko@spfu.gov.ua, тел.: 30-99).

Опрос