Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании Рабочей группы по определению и устранению проблем применения Технического регламента относительно требований к автомобильным бензинам, дизельному, судовому и котельному топливу

Министерство энергетики и угольной промышленности Украины
Приказ от 19.08.2014 № 573

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 19 серпня 2014 року N 573

Про утворення Робочої групи з визначення та усунення проблем застосування Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив

З метою забезпечення усунення проблем застосування Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 N 927 (далі - Технічний регламент), та відповідно до протоколу наради з впровадження Технічного регламенту від 04.07.2014 під головуванням заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості України І. Діденка наказую:

1. Утворити Робочу групу з визначення та усунення проблем застосування Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив (далі - Робоча група) і затвердити у складі, що додається.

2. Робочій групі, за результатами аналізу визначення проблемних питань у застосуванні Технічного регламенту, підготувати пропозиції щодо їх усунення.

Опрос