Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об Экспертном совете при Государственном агентстве по инвестициям и управлению национальными проектами Украины

Государственное агентство по инвестициям и управлению национальными проектами Украины
Положение, Приказ от 03.06.2014 № 71/0/7-14

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ІНВЕСТИЦІЙ ТА УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНИМИ ПРОЕКТАМИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 3 червня 2014 року N 71/0/7-14

Про Експертну раду при Державному агентстві з інвестицій та управління національними проектами України

З метою сприяння у реалізації державної політики у сфері інвестиційної діяльності, державно-приватного партнерства та управління національними проектами, створення та функціонування індустріальних парків, здійснення заходів, спрямованих на поліпшення інвестиційного клімату та підвищення інвестиційного іміджу України, підтримки інвестиційного розвитку регіонів України наказую:

1. Утворити Експертну раду при Державному агентстві з інвестицій та управління національними проектами України у складі згідно з додатком.

2. Затвердити Положення при Експертну раду при Державному агентстві з інвестицій та управління національними проектами України, що додається.

3. Визнати такими, що втратили чинність, накази Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України:

від 20 грудня 2011 року N 207 "Про Експертну раду при Державному агентстві з інвестицій та управління національними проектами України";

від 29 березня 2012 року N 40-07 "Про внесення змін до складу та Положення про Експертну раду при Державному агентстві з інвестицій та управління національними проектами України";

від 22 листопада 2012 року N 232-07 "Про внесення змін до складу Експертної ради при Державному агентстві з інвестицій та управління національними проектами України".

Опрос