Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно создания надлежащих условий для предоставления административных услуг

Государственная регистрационная служба Украины
Решение от 27.06.2014
редакция действует с 08.07.2014

КОЛЕГІЯ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЙНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 27 червня 2014 року

Рішення введено в дію
 наказом Державної реєстраційної служби України
 від 8 липня 2014 року N 340

Колегія відзначає, що Укрдержреєстром та реєстраційними службами територіальних органів юстиції проведено значну роботу щодо створення належних умов для надання адміністративних послуг.

У реєстраційних службах активно впроваджуються електронні системи управління чергою та інші електронні сервіси. Проводиться цілеспрямована робота з розміщення робочих місць державних реєстраторів у центрах надання адміністративних послуг. Запроваджено принцип екстериторіальності у роботі органів державної реєстрації прав, що дозволило знизити напругу у сфері державної реєстрації прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Забезпечується належне наповнення Державного реєстру актів цивільного стану громадян.

У той же час колегією констатовано ряд недоліків в організації роботи реєстраційних служб, що негативно впливає на якість надання адміністративних послуг, призводить до справедливих нарікань з боку громадян. Зокрема, допускаються порушення строків державної реєстрації прав, хоча кількість таких випадків за останні місяці значно зменшилася. Також залишається актуальною проблема кадрового забезпечення реєстраційних служб.

З метою підвищення ефективності роботи Укрдержреєстру та реєстраційних служб територіальних органів юстиції, усунення виявлених недоліків колегія вирішила:

Опрос