Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Перечень сведений, составляющих служебную информацию в Фонде государственного имущества Украины, утвержденный приказом Фонда государственного имущества Украины от 28 апреля 2014 года N 1274 "Об утверждении перечня сведений, составляющих служебную информацию в Фонде государственного имущества Украины"

Фонд государственного имущества
Приказ от 18.07.2014 № 1999

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 липня 2014 року N 1999

Про внесення змін до Переліку відомостей, що становлять службову інформацію у Фонді державного майна України, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 28 квітня 2014 року N 1274 "Про затвердження переліку відомостей, що становлять службову інформацію у Фонді державного майна України"

З метою приведення нормативно-правових актів Фонду державного майна України у відповідність із Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про інформацію" та Закону України "Про доступ до публічної інформації" наказую:

1. Внести зміни до Переліку відомостей, що становлять службову інформацію у Фонді державного майна України, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 28 квітня 2014 року N 1274 "Про затвердження переліку відомостей, що становлять службову інформацію у Фонді державного майна України", виклавши його в новій редакції, що додається.

2. Управлінню інформаційних технологій та моніторингу забезпечити розміщення цього наказу в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Фонду державного майна України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду державного майна України відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

Опрос