Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Перечень сведений, составляющих служебную информацию в Фонде государственного имущества Украины, утвержденный приказом Фонда государственного имущества Украины от 28 апреля 2014 года N 1274 "Об утверждении перечня сведений, составляющих служебную информацию в Фонде государственного имущества Украины"

Фонд государственного имущества
Приказ от 18.07.2014 № 1999

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 липня 2014 року N 1999

Про внесення змін до Переліку відомостей, що становлять службову інформацію у Фонді державного майна України, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 28 квітня 2014 року N 1274 "Про затвердження переліку відомостей, що становлять службову інформацію у Фонді державного майна України"

З метою приведення нормативно-правових актів Фонду державного майна України у відповідність із Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про інформацію" та Закону України "Про доступ до публічної інформації" наказую:

1. Внести зміни до Переліку відомостей, що становлять службову інформацію у Фонді державного майна України, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 28 квітня 2014 року N 1274 "Про затвердження переліку відомостей, що становлять службову інформацію у Фонді державного майна України", виклавши його в новій редакції, що додається.

2. Управлінню інформаційних технологій та моніторингу забезпечити розміщення цього наказу в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Фонду державного майна України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду державного майна України відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос