Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О заявлении ООО "Телестудія "Астра-ТБ", г. Горняк Донецкой обл., относительно продления срока действия лицензии на право пользования каналами вещания (НР N 1758 от 30.07.2004)

Национальный совет по вопросам телевидения и радиовещания
Решение от 07.08.2014 № 666

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 7 серпня 2014 року N 666

Про заяву ТОВ "Телестудія "Астра-ТБ", м. Гірник Донецької обл., щодо продовження строку дії ліцензії на право користування каналами мовлення (НР N 1758 від 30.07.2004)

Розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Телестудія "Астра-ТБ", м. Гірник Донецької обл. (місцезнаходження: вул. Ватутіна, буд. 14, м. Гірник Донецької обл., 85487; в. о. генерального директора Марина Михайлівна Творогова), про продовження строку дії ліцензії на право користування каналами мовлення НР N 1758 від 30.07.2004 у багатоканальних телемережах 205 операторів (кабельне мовлення, логотип: об'єднання "Київська Русь", "КРТ", обсяг мовлення - 24 години на добу), Національна рада дійшла висновку:

Ліцензування мовлення здійснюється виключно Національною радою відповідно до порядку та вимог, встановлених Законом України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" та ч. 1, 8 статті 23 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

Відповідно до ч. 5 статті 12 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" недотримання визначених цією статтею вимог є підставою для недопущення відповідної телерадіоорганізації до конкурсу на видачу ліцензії на мовлення, відмови їй у видачі та продовженні ліцензії на мовлення. У статутних документах суб'єкта господарювання склад органів управління спеціального наглядового органу (редакційної ради) налічує 6 осіб, а згідно з редакційним статутом затверджено 4 особи. Отже, статутні документи ТОВ "Телестудія "Астра-ТБ", м. Гірник Донецької обл., не відповідають статті 12 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

Опрос