Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об определении на конкурсных принципах предприятия (организации) для осуществления функций рабочего органа

Государственная инспекция Украины по безопасности на наземном транспорте
Условия, Приказ, Заявление от 04.08.2014 № 460
Утратил силу

ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА НАЗЕМНОМУ ТРАНСПОРТІ

НАКАЗ

від 4 серпня 2014 року N 460

Про визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу

Наказ скасовано
(згідно з наказом Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті
 від 18 вересня 2014 року N 556)

Відповідно до статті 44 Закону України "Про автомобільний транспорт", Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 р. N 1081, доручення в. о. Міністра інфраструктури України Єфименка К. О. від 14.02.2013 N 181/25/11-13, з метою визначення робочого органу з підготовки матеріалів щодо умов конкурсу з перевезення пасажирів на міжміському і приміському маршрутах загального користування, які виходять за межі території області, аналізу одержаних пропозицій та їх оцінки, договорів з переможцями конкурсу та інших матеріалів наказую:

1. Затвердити умови проведення конкурсу з визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу згідно додатка 1 цього наказу.

2. Затвердити форму заяви та перелік документів, що подаються для участі в конкурсі згідно додатка 2 цього наказу.

3. Завідувачу сектору взаємодії з засобами масової інформації, зв'язків з громадськістю та звернень громадян (Даниловій І. М.) у термін до 06.08.2014 року розмістити на офіційному сайті Укртрансінспекції оголошення про проведення конкурсу, умови, зразок заяви та перелік документів для участі у конкурсі.

4. Начальнику відділу організації перевезень та диспетчерського контролю (Григор'єву В. В.) здійснити необхідні заходи щодо проведення 10.09.2014 року конкурсу з визначення робочого органу.

Опрос