Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в состав лицензионной комиссии по лицензированию осуществления хозяйственной деятельности по проведению фумигации (обеззараживания) объектов регулирования, определенных Законом Украины "О карантине растений", перемещаемых через государственную границу Украины и карантинные зоны

Министерство аграрной политики и продовольствия Украины
Приказ от 16.07.2014 № 269
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 липня 2014 року N 269

Про внесення змін до складу ліцензійної комісії з ліцензування провадження господарської діяльності з проведення фумігації (знезараження) об'єктів регулювання, що визначені Законом України "Про карантин рослин", які переміщуються через державний кордон України та карантинні зони

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Міністерства аграрної політики України
 від 25 травня 2009 року N 357
згідно з наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України
 від 30 червня 2015 року N 250)

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого Указом Президента України від 23 квітня 2011 року N 500, наказую:

1. Внести зміни до складу ліцензійної комісії з ліцензування провадження господарської діяльності з проведення фумігації (знезараження) об'єктів регулювання, що визначені Законом України "Про карантин рослин", які переміщуються через державний кордон України та карантинні зони, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики України від 25 травня 2009 року N 357 (зі змінами), виклавши його в новій редакції, що додається.

2. Ліцензійній комісії здійснювати прийом і опрацювання документів за адресою Мінагрополітики України: м. Київ, вул. Хрещатик, 24.

Опрос