Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О заявлении ООО "ДІДЖІТАЛ СКРІНЗ", г. Киев, относительно выдачи лицензии провайдера программной услуги (Николаевская обл., IPTV)

Национальный совет по вопросам телевидения и радиовещания
Решение, Концепция от 24.07.2014 № 315

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 24 липня 2014 року N 315

Про заяву ТОВ "ДІДЖІТАЛ СКРІНЗ", м. Київ, щодо видачі ліцензії провайдера програмної послуги (Миколаївська обл., IPTV)

Розглянувши заяву ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДІДЖІТАЛ СКРІНЗ", м. Київ (місцезнаходження юридичної особи: вул. Гайдара, буд. 50, м. Київ, 01033; т. в. о. директора Георгій Олександрович Барзашвілі), про видачу ліцензії провайдера програмної послуги, керуючись Законами України "Про телебачення і радіомовлення", "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" та Положенням про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженим рішенням Національної ради від 28.12.2011 N 2979, офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2014 (чисельність наявного населення України), Національна рада вирішила:

1. Видати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДІДЖІТАЛ СКРІНЗ", м. Київ, ліцензію провайдера програмної послуги, зазначивши в ліцензії:

- максимальна кількість каналів (ресурси) багатоканальних телемереж з використанням технології IPTV, яка використовується для ретрансляції зазначених у додатку 2 до рішення програм - згідно з додатком 2 до рішення;

Опрос