Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании Рабочей группы по вопросам подготовки изменений к постановлению Кабинета Министров Украины от 17.12.2012 N 1221

Министерство экологии и природных ресурсов Украины (2)
Приказ от 23.06.2014 № 193

МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 червня 2014 року N 193

Про створення Робочої групи з питань підготовки змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17.12.2012 N 1221

З метою вдосконалення Порядку збирання, видалення, знешкодження та утилізації відпрацьованих мастил (олив), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 грудня 2012 року N 1221 "Деякі питання збирання, видалення, знешкодження та утилізації відпрацьованих мастил (олив)", та з метою забезпечення врахування інтересів усіх учасників відносин у зазначеній сфері наказую:

1. Створити Робочу групу з питань підготовки змін до Порядку збирання, видалення, знешкодження та утилізації відпрацьованих мастил (олив), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 грудня 2012 року N 1221 (далі - Робоча група), у складі, що додається.

2. Призначити керівником Робочої групи Семенця О. С. - заступника директора Департаменту екологічної безпеки та дозвільної системи - начальника відділу поводження з відходами та небезпечними речовинами. Надати право керівникові Робочої групи, у разі потреби, вносити зміни до її складу.

3. Робочій групі у тримісячний термін підготувати проект змін до Порядку збирання, видалення, знешкодження та утилізації відпрацьованих мастил (олив), які забезпечать: повноцінну реалізацію принципу розширеної відповідальності виробника; вдосконалення системи збирання, видалення, знешкодження та утилізації відпрацьованих мастил (олив) з урахуванням міжнародного досвіду і вимог відповідних директив Європейського Союзу, із запровадженням дієвої системи обліку, подання звітності та контролю за операціями з поводження з відходами; створення умов для розвитку добросовісної конкуренції та недопущення монополізації ринку послуг у сфері поводження із зазначеними відходами.

Опрос