Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Усредненные показатели транспортных расходов для определения в инвесторской сметной документации стоимости перевозки строительных грузов автомобильным транспортом в текущих ценах (по состоянию на 01.07.2014)

Министерство регионального развития; строительства и жилищно-коммунального хозяйства Украины (2)
Письмо от 01.07.2014

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Усереднені показники
транспортних витрат для визначення в інвесторській кошторисній документації вартості перевезення будівельних вантажів автомобільним транспортом у поточних цінах
(станом на 01.07.2014)

Загальні положення

1. Усереднені показники транспортних витрат застосовуються при складанні інвесторської кошторисної документації з обов'язковим уточненням вартості перевезення при складанні ціни пропозиції учасника конкурсних торгів, договірної ціни і проведенні взаєморозрахунків за обсяги виконаних робіт. У випадку перевезення будівельних вантажів власним автомобільним транспортом будівельної організації витрати на перевезення визначаються на підставі розрахунків вартості перевезення 1 тонни вантажу на необхідну відстань відповідними транспортними засобами, виконаних відповідно до ДСТУ-Н Б Д.1.1-9:2013.

2. Усередненими показниками транспортних витрат враховано витрати на тару, упаковку, реквізит, навантажувальні роботи, прямі, непрямі витрати, прибуток.

Усередненими показниками транспортних витрат на перевезення грунту і будівельного сміття (таблиця 4, п. п. 35, 36) не враховано загально-виробничі та адміністративні витрати і прибуток, які необхідно враховувати додатково та обчислювати за правилами визначення цих витрат, що наведені в ДСТУ-Н Б Д.1.1-3:2013, з використанням усереднених показників трудомісткості при перевезенні грунту і будівельного сміття автомобілями-самоскидами, наведених в Додатку Г до ДСТУ-Н Б Д.1.1-2:2013.

3. Усереднені показники транспортних витрат враховують усереднені умови перевезення вантажів бортовими автомобілями, тягачами з причепами та напівпричепами, автомобілями-самоскидами, спеціальним транспортом, усереднену вантажопідйомність рухомого складу за видами та класами вантажів незалежно від класифікації доріг, по яких здійснюється рух.

Опрос