Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Распределения средств, предусмотренных в Государственном бюджете Украины на 2014 год по программе "Государственная поддержка Всеукраинского физкультурно-спортивного общества "Колос" на организацию и проведение работы по развитию физической культуры и спорта среди сельского населения"

Министерство аграрной политики и продовольствия Украины
Приказ от 16.06.2014 № 232
редакция действует с 16.10.2014

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 червня 2014 року N 232

Про затвердження Розподілу коштів, передбачених у Державному бюджеті України на 2014 рік за програмою "Державна підтримка Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства "Колос" на організацію та проведення роботи з розвитку фізичної культури і спорту серед сільського населення"

Із змінами і доповненнями, внесеними
наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України
 від 16 жовтня 2014 року N 405

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05 березня 2009 року N 163 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки організації та проведення Всеукраїнським фізкультурно-спортивним товариством "Колос" роботи з розвитку фізичної культури і спорту серед сільського населення" (із змінами) наказую:

1. Затвердити Розподіл коштів, передбачених у Державному бюджеті України на 2014 рік за програмою "Державна підтримка Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства "Колос" на організацію та проведення роботи з розвитку фізичної культури і спорту серед сільського населення" (далі - Розподіл коштів), що додається.

2. Департаменту фінансово-кредитної політики та бухгалтерського обліку (Ахіджанов Б. Р.) подати в установленому порядку Державній казначейській службі України затверджений Розподіл коштів.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Сеня О. В.

Опрос