Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании рабочей группы по изучению состояния выполнения государственным предприятием "Агентство з реструктуризації заборгованості підприємств агропромислового комплексу" возложенных на него уставных задач и оценке перспектив его дальнейшей деятельности

Министерство аграрной политики и продовольствия Украины
Приказ от 04.06.2014 № 213

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 4 червня 2014 року N 213

Про створення робочої групи з вивчення стану виконання державним підприємством "Агентство з реструктуризації заборгованості підприємств агропромислового комплексу" покладених на нього статутних завдань та оцінки перспектив його подальшої діяльності

Відповідно до підпункту 3 пункту 6 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого Указом Президента України від 23 квітня 2011 року N 500, та з метою вивчення стану виконання державним підприємством "Агентство з реструктуризації заборгованості підприємств агропромислового комплексу" покладених на нього статутних завдань та оцінки перспектив його подальшої діяльності наказую:

1. Утворити робочу групу з вивчення стану виконання державним підприємством "Агентство з реструктуризації заборгованості підприємств агропромислового комплексу" (далі - державне підприємство) покладених на нього статутних завдань та оцінки перспектив його подальшої діяльності (далі - робоча група) (код ЄДРПОУ 32491316, 01033, м. Київ, вул. Саксаганського, 1) у складі згідно з додатком.

2. Робочій групі вивчити стан виконання державним підприємством покладених на нього статутних завдань та внести пропозиції керівництву Міністерства аграрної політики та продовольства України щодо перспектив його подальшої діяльності у термін до 13 червня 2014 року.

Опрос