Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании комиссии по рассмотрению итогов фактического выполнения работ и мероприятий, предусмотренных проектом ликвидации шахты "Пролетарська-Крута", г. Макеевка

Министерство энергетики и угольной промышленности Украины
Приказ от 17.06.2014 № 454

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 17 червня 2014 року N 454

Про утворення комісії з розгляду підсумків фактичного виконання робіт і заходів, передбачених проектом ліквідації шахти "Пролетарська-Крута", м. Макіївка

Відповідно до статті 45 Гірничого закону України, пункту 17 Порядку ліквідації збиткових вугледобувних та вуглепереробних підприємств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.97 N 939 (зі змінами), та у зв'язку із завершенням виконання у повному обсязі робіт і заходів, передбачених проектом ліквідації шахти "Пролетарська-Крута", м. Макіївка, наказую:

1. Створити комісію з розгляду підсумків фактичного виконання робіт і заходів, передбачених проектом ліквідації шахти "Пролетарська-Крута" (далі - Комісія) у складі згідно з додатком.

2. Комісії (Захаренко В. В.) у місячний термін:

2.1. Розглянути підсумки фактично виконаних робіт з фізичної ліквідації шахти "Пролетарська-Крута", робіт з охорони довкілля та їхню відповідність передбаченим у затвердженому проекті ліквідації шахти заходам.

2.2. Підготувати за результатами розгляду та надати до Міненерговугілля на затвердження акт прийняття робіт, зазначених у пункті 2.1 цього наказу.

Опрос