Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О введении в действие структуры Госархстройинспекции Украины

Государственная архитектурно-строительная инспекция Украины
Приказ от 05.05.2014 № 81
Утратил силу

ДЕРЖАВНА АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 травня 2014 року N 81

Про введення в дію структури Держархбудінспекції України

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державної архітектурно-будівельної інспекції України
 від 16 липня 2014 року N 164)

Відповідно до Закону України "Про центральні органи виконавчої влади", постанов Кабінету Міністрів України від 12.03.2005 N 179 "Про упорядкування структури апарату центральних органів виконавчої влади, їх територіальних підрозділів та місцевих державних адміністрацій" та від 05.04.2014 N 85 "Деякі питання затвердження граничної чисельності працівників апарату та територіальних органів центральних органів виконавчої влади, інших державних органів" наказую:

1. Ввести в дію з 05.05.2014 структуру апарату Державної архітектурно-будівельної інспекції України штатною чисельністю 95 осіб, затверджену Головою Держархбудінспекції України Мартинюком М. П. та погоджену Віце-прем'єр-міністром України - Міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Гройсманом В. Б., що додається.

2. Управлінню фінансування, бухгалтерського обліку та звітності (Бердянській А. В.) підготувати штатний розпис апарату Держархбудінспекції України та подати його на погодження до Міністерства фінансів України.

Опрос