Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана проверок субъектов хозяйствования относительно соблюдения ими требований законодательства, норм и стандартов в сфере железнодорожного транспорта на III квартал 2014 года

Государственная инспекция Украины по безопасности на наземном транспорте
План, Приказ от 23.06.2014 № 376
Утратил силу

ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА НАЗЕМНОМУ ТРАНСПОРТІ

НАКАЗ

від 23 червня 2014 року N 376

Про затвердження Плану перевірок суб'єктів господарювання щодо дотримання ними вимог законодавства, норм і стандартів у сфері залізничного транспорту на III квартал 2014 року

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті
 від 4 серпня 2014 року N 462)

Відповідно до частини першої статті 5 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" наказую:

1. Затвердити План перевірок суб'єктів господарювання щодо дотримання ними вимог законодавства, норм і стандартів у сфері залізничного транспорту на III квартал 2014 року (далі - План перевірок), що додається.

2. Управлінню державного контролю та нагляду за безпекою на наземному транспорті (Свіщовський Б. Р.) забезпечити доведення Плану перевірок до територіальних органів Укртрансінспекції в областях та місті Києві.

3. Сектору взаємодії з засобами масової інформації, зв'язків з громадськістю та звернень громадян (Данилова І. М.) забезпечити розміщення Плану перевірок на офіційному сайті Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті.

Опрос