Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно уплаты единого взноса на общеобязательное государственное социальное страхование

Пенсионный фонд
Письмо от 22.09.2013 № 12617/09-10

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 22.09.2013 р. N 12617/09-10

ПФУ розглянув звернення банку щодо сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі - ЄСВ) та повідомляє таке.

Відповідно до абзацу другого п. 1 частини першої ст. 4 Закону України від 08.07.2010 р. N 2464-VI "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (далі - Закон N 2494) роботодавці підприємства, установи та організації, інші юридичні особи, утворені відповідно до законодавства України, незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання, у тому числі філії, представництва, відділення та інші відокремлені підрозділи зазначених підприємств, установ і організацій, інших юридичних осіб, які мають окремий баланс і самостійно ведуть розрахунки із застрахованими особами, які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, чи за цивільно-правовими договорами, є платниками ЄСВ.

Виходячи зі змісту ст. 7 Закону N 2464 сума винагороди за виконання робіт (надання послуг) за цивільно-правовими договорами є базою нарахування ЄСВ.

Опрос