Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в состав Научно-технического совета Национальной комиссии, осуществляющей государственное регулирование в сфере связи и информатизации

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сфере связи и информатизации
Решение от 11.06.2014 № 360

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 11 червня 2014 року N 360

Про внесення зміни до складу Науково-технічної ради Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації

Відповідно до пункту 1.4 Положення про Науково-технічну раду Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, затвердженого рішенням НКРЗІ від 17.05.2012 N 240, а також розглянувши подання Голови НКРЗІ щодо пропозицій стосовно персонального складу Науково-технічної ради НКРЗІ, сформованих ініціативною групою, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила:

1. Внести до складу Науково-технічної ради Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, затвердженого рішенням НКРЗІ від 27.12.2012 N 688, зміну, виклавши його в новій редакції, що додається.

2. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет та опублікування в офіційному друкованому бюлетені.

Опрос