Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об открытии дополнительных ведомственных тем для молодых ученых НАН Украины

Национальная академия наук
Распоряжение, Перечень от 14.02.2014 № 91

ПРЕЗИДІЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.02.2014 р. N 91

Про відкриття додаткових відомчих тем для молодих учених НАН України

Відповідно до постанови президії НАН України від 25.12.2013 N 189 "Про цільову фінансову підтримку молодих учених, які виступали з науковими повідомленнями на засіданнях президії НАН України" та враховуючи позитивну оцінку відповідними відділеннями НАН України поданих запитів на відкриття додаткових відомчих тем:

1. Затвердити перелік додаткових відомчих тем науково-дослідних робіт, керівниками яких є молоді вчені (додаток).

2. Відділенням НАН України в двотижневий строк відповідно до Порядку формування тематики та контролю за виконанням наукових досліджень в Національній академії наук України (постанова президії НАН України від 13.04.2011 N 111) та зі змінами, що були внесені до нього (розпорядження президії НАН України від 05.04.2013 N 232), затвердити відомче замовлення на теми науково-дослідних робіт, зазначених у додатку.

3. Відділу фінансово-економічного забезпечення діяльності НАН України внести необхідні зміни до планових показників фінансування наукових установ НАН України (установ-виконавців) на 2014 рік згідно з додатком.

4. Керівникам наукових установ НАН України, зазначених у додатку, забезпечити цільове використання коштів, що виділяються на додаткові відомчі теми, їх виконання у визначені строки та надання звітності в установленому порядку.

Опрос