Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно профилактики несчастных случаев на производстве и профессиональных заболеваний

Фонд социального страхования от несчастных случаев на производстве и профессиональных заболеваний
Письмо от 05.03.2014 № 85-05-3

ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ПРОФЕСІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 05.03.2014 р. N 85-05-3

Виконавча дирекція Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України (далі - виконавча дирекція Фонду) розглянула звернення від 11.02.2014 N 14 та повідомляє.

З метою виконання заходів з профілактики нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України (далі - Фонд), в тому числі розробки та перегляду нормативно-правових актів з охорони праці (далі - НПАОП), Фондом проводиться процедура конкурсних торгів.

Згідно зі статтею 20 Закону України "Про здійснення державних закупівель" відкриті торги є основною процедурою закупівлі, під час проведення процедури відкритих торгів пропозиції конкурсних торгів мають право подавати всі зацікавлені особи.

Водночас відповідно до частин другої та третьої статті 16 Закону України "Про здійснення державних закупівель" Замовник може встановлювати такі кваліфікаційні критерії:

Опрос